| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa vorbesc cu un operator la 411 (Servicii clienti) Orange? Imi raspunde doar un robot care imi spune sa apas pe taste (si, evident, nu zice nimic de vreun operator).

2 răspunsuri:
| gratzy56 a răspuns:

Dupa ce formezi 411 vei forma 1 apoi 1 si apoi 0 si vei intra in legatura cu un operator. succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dupa ce suni la 411 acolo iti zice. apasa tasta 1 pentru. tasta 2 pentru. apasa unde crezi ca te intereseaza sa afli ceva si apoi pe 0 ca altfel nu merge. 0 e pentru a intraa in leg cu un operator. si nu poti decat dupa ce ai aflat vreo informatie din ce zice acolo.
so. apasa vreo 2 taste. oricare si apoi apasa 0happy
Bafta