| JsBeibDOLL a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca mi-a fost blocat accesul pe clopotel?(adica atunci cand intru imi apare "accesul tau a fost itnerzis pe acest site"

Răspuns Câştigător
| VisualBasicExpert a răspuns:

Dai in judecatalaughing

4 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Sa-ti schimbi ip-ul sau intri prin public proxy : http://publicproxyservers.com/
Bafta!

| Serendipity17 a răspuns:

Asta inseamna ca ai incalcat una dintre reguli.Sau mai multe happy cred ca ai fost raportata de un user. papa

| JsBeibDOLL explică:

@Oxanna cum vrei sa'mi fac alt cont daca nu pot nici sa intru pe acel site...

| Oxanna a răspuns:

Iti faci alt contbig grin fundiii?