| SCHUMACHER1 a întrebat:

Ce ar trebui sa schimb la laptopul meu ca sa mearga jocurile mai bine? Am un laptop Acer Aspire 5750ZG placa video Nvidia 610m, 4gb ram DDR3 si procesor Intel pentium B960 2.2 ghz dual core

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

LAPTOPURILE NU SUNT DE JOCURI!
cam tot in afara de ram.
placa video nu poti schimba la un laptop.
procesorul da, dar nu vezi imbunatatiri semnificative, ca sistemul de racire ramane acelasi si se incinge mai tare.

| CoL00SaL a răspuns:

Ai o placa video foarte slaba...

| HaLLuc1NogeN a răspuns:

Inafara de dat pe ULTRA LOW toate nu ai ce face nimic, ai o placa video foarte slaba, si e laptop. nu o poti schimba