| SoEasyy a întrebat:

Ce ar trebui sa verific la un Ps4 inainte sa il cumpar Second Hand?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| SporeBox a răspuns:

Nu stiu daca ai ce sa verifici la unul. Ai grija sa porneasca si sa mearga controllerul. Sa fii atent si la viteza lui de reactie, la comenzi. Mai bine l-ai ruga sa iti dea un joc sa vezi 5 minute cam cum merge. Mai sunt defectiuni pe care le observi greu asa, de exemplu sa te traga camera intr-o parte fara sa faci nimic. De obicei cand iei lucruri second hand trebuie sa ai grija cu ele. Pana la urma vanzatorii nu o sa le dea de bune ce sunt, dar e posibil sa le dea si pentru ca nu mai au ce sa faca cu ele. Oricum succes.

| SoEasyy explică (pentru SporeBox):

Multumesc! O seara buna sa aveti in continuare!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Starea de functionare sa fie buna