| costinvlad a întrebat:

Ce are incarcatorul si telefonul de nu a incarcat de asnoapte pana acum? E de la incarcator? Sau priza? Sau telefon? Mersi.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Oricare poate fi.
Incearca cu un alt incarcator sau conectat cu un cablu la calculator. Daca merge incarcarea, ia-ti alt incarcator.
Daca nu merge nici cu un alt incarcator sau cablu USB, atunci e stricata mufa telefonului, trebuie schimbat la un service (nu costa mult).

| costinvlad explică (pentru Bula):

Incarca dar in cealalta priza nu. Ms.

| Bula a răspuns (pentru costinvlad):

Cheama un electrician sa repare prizele din casa... happy

5 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Cel mai probabil ai probleme cu mufa din interiorul telefonului. Si eu am patit asa de multe ori. Daca se mai intampla, du-l la service

| Denila123 a răspuns:

Ce telefon ai ce incarca
Tor, astept sa
Te ajut

| MBesty a răspuns:

Am patit asa cu vechiul telefon... poate fi incarcatorul stricat (daca l ai indoit etc) sau daca ti ai scapat telefonul pe jos se poate strica acolo unde bagi incarcatorul. Se poate repara.