| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

Ce are Internet explorer de tot imi sta pornit in start task manager?
I-am dat end process dar dupa 3 secunde iar imi apare.Am incercat sa il sterg nu merge.Am incercat cu antivirus tot nu il scoate de acolo.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusache! instaleaza Malware bits Anti malware, lasa-l sa-si faca update si scaneaza. Ai laptopul cocosat de carabusi. Ramane blocat pentru ca e activat de bloatware. Ar trebui sa se si blocheze si de abia se taraie. Nu?

| Liposchi_Laurentiu_2000 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge greu pentru că am GTX 750 TI, 8 GB RAM, I7 3.6.I-am făcut o scanare și mi-a distrus toți virușii dar internet exploreze nu.Dar oricum nu mă mai încurcă