| marius22x a întrebat:

Ce as putea cumpara de 200-300 de lei? Cafetiera, modulator FM. Puteti veni si cu alte propuneri.

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Un smartwatch sau cafetiera.

7 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Depinde de nevoile pe care le ai...
Inutil sa iti propun eu ceva daca tu nu ai nevoie de obiectul ala.

| Evolution a răspuns:

Ce intrebare... daca tu nu ai nevoie de nimic, de ce consumi banii aiurea?
Strange bani si cand o sa vrei sau o sa ai nevoie cu adevarat de ceva o sa iti iei.
E ca si cum te-as intreba pe tine ce sa mananc azi, fara sa imi stii nevoile / preferintele etc.
Intrebari pline de inteligenta sunt in ultima vreme.

| marius22x explică (pentru Evolution):

Am un voucher si trebuie sa cumpar ceva pentru ca e pe o perioada limitata.....Si asa este, intrebarile devin din ce in ce mai inteligente laughing)

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru doar 100 lei iti voi spune ce sa faci cu restul...

| marius22x explică (pentru Bula):

Spune-ti opinia!

| antoniaidk a răspuns (pentru marius22x):

Depinde de ce ai nevoie. poti sa-ti iei ceva pentru bucatarie sau pentru ingrijire personala..nu stiu

Bula
| Bula a răspuns (pentru marius22x):

Ada banii!