| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face ca sa maresc pe bittoreent viteza de upload la unele fisiere? Adica eu nu fac upload deloc, desi am unlimited la upload bandwith. FUNDA.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi ia incerca tu sa descarci free, tuneup 2008 trial version. ca nu dau detalii cica fac piraterie laughing
SI dai o analizarea a tuturor componentelor, o deframentare, daca nici asa nu merge, ti-as recomanda o instalare a wind. sau sa dea altcineva raspuns, nu am intampinat problema asta.

| Psycho777 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tuneup nu e pentru pc? eu vreau pentru net, sa imi mareasca viteza de upload.[pentru ratie pe "lista de fisiere" laughing]