| NameoftheCentury a întrebat:

Ce as putea folosi in loc de o surubelnita sa desfac cuiele de la cooler? Gaura e adanca si mi-am pierdut surubelnita, cum sa le desfac ca gaura e adanca de vreo 2 cm.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ai vrut să zici șuruburile de la cooler.Se poate face un artificiu. Ținând cont că șuruburile de acolo sunt în crce(sau stea zis popular) poți folosi un cui de ăla mai lung, dar să te uiți să aibă capui în cruce(asemănător cu șurubelnița). Succes și totuși cel mai bine e să împrumuți una de la vecinu că mult mai ok, ținând cont că acolo îs chestii fiunțe, nu îi dacie să se poată depana cu patent, sârmă și ciocan.Succes