| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Ce aș putea să fac ca să nu mai aibă nimeni acces la telefonul și la tableta mea chiar dacă am parolă?

6 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Ai putea sa nu mai dai parola la nimeni

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu le dai parola

| mastadont a răspuns:

Dacă ai parolă atunci nu o mai spune la nimeni și nimeni nu o să aibă acces la telefonul tău. Dacă ai un asemenea dispozitiv, îți sugerez să-ți activezi amprenta sau recunoașterea facială pentru a îmbunătăți securitatea telefonului.

| Caprademunte a răspuns:

Pai ai putea sa îți blochezi toate aplicațiile la care nu ai mai vrea sa aibă acces ceilalți. Sunt o grămadă de aplicații pentru asta

| flixbuster a răspuns:

Le incui sub cheie, alta varianta de limitare acces asa cum pui tu problema nu exista.

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru mastadont):

Cum pot să activez recunoașterea facială