| StefNN a întrebat:

Ce ati alege dintre Htc U11, Xperia XZ1, Xperia XZ Premium, S8/S8+?

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

S8+
de ani buni Samsung face telefonul anului in fiecare an, restul pot fi foarte bune dar daca as avea de ales... as alege cel mai bun de la Samsung, chiar, S8+ e aproape la fel de bun ca Note 8, care ar fi versiunea de lux dar care acum are numai camera mai buna in schimb e mai slab ca S8+ la baterie, din cauza stylus-ului care ocupa prea mult spatiu (stylus care nu e cinestiece folositor)

| TheRealFantasy a răspuns:

U11

| alii98 a răspuns:

S8+,cel mai frumos si bun