| denisTiky a întrebat:

Ce ati alege dintre Logitech G29 si G920? Si de ce?
Eu am de ales dintre aceste doua si nu stiu care e mai ok. Eu ma gandeam la g29 doar pentru ca are mai multe butoane pe volan(stiu ca suna aiurea dar sunt unele jocuri la care chiar ai nevoie de acele 2-3 butoane in plus). Acuma, eu poate mi l-as cumpara pe ala, dar poate g920 are ceva chestii mai noi in el, acele motorase pentru force feedback, habar nu am.

Pareri?

2 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

G29 e mai dotat, mai nou si mai performant. Nu te lua dupa numar, pentru ca G29 este cel premium, nu G290.

| denisTiky explică (pentru Eugen80):

Apreciez ca ai raspuns, dar cam tarziu din pacate, am luat demult g920-ul. )=