| i4drian a întrebat:

Ce ati alege dintre Logitech G29 si G920? Si de ce?
Eu am de ales dintre aceste doua si nu stiu care e mai ok. Eu ma gandeam la g29 doar pentru ca are mai multe butoane pe volan(stiu ca suna aiurea dar sunt unele jocuri la care chiar ai nevoie de acele 2-3 butoane in plus). Acuma, eu poate mi l-as cumpara pe ala, dar poate g920 are ceva chestii mai noi in el, acele motorase pentru force feedback, habar nu am. Păreri?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

G29 are suport pentru PlayStation, G920 nu are. Poate ar trebui sa iei si asta in considerare. La noi preturile sunt ridicol de mari, oricum. De unde ai in vedere achizitionarea?

| i4drian explică (pentru GabiDumitrescu):

Aș vrea să-l achiziționez de pe eMag.Am vazut ca este ceva mai ieftin g29.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru i4drian):

E infiorator de scump! In tarile cu apa calda e sub 200 EUR...