| blackrain a întrebat:

Ce ati alege intre o tabeta si un laptop pentru viata de zi cu zi? si dc?

13 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Laptopurile in afara de cele de la Alienware sunt slabe iar tableta e prea mare si prea delicata un pc e mai folositor in viata de zi cu zi daca vrei portabilitate ia-ti un laptop daca vrei ceva de durata si pentru casa ia-ti un pc.

Răspuns utilizator avertizat
| anonymousxD a răspuns:

Un laptop,pentru ca este foarte accesibil,adica,pot pune jocuri pe el, pot intra pe net, si este mult mai bun dupa parerea mea decat o tableta. Tableta este asa sa vezi un film sau sa intrii pe net.;]

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Ce tot spuneti ca un laptop nu e de durata? Lol acu eu is pe laptop si am laptopul de 4 ani e Sony Vaio. Orcum eu as alege laptop 100%

| edim98 a răspuns:

Un tab-top este cea mai buna combinatie intre o tableta si un laptop.

P.S.: Si nu, nu s-a inventat.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Laptop fiindca este mult mai fiabil, viteza de scriere mult mai mare pe el, performante mai bune, are un USB care iti trebuie in totdeauna si multe alte avantaje!

| Viki20 a răspuns:

Laptop. E mult mai folositor... mna, poate e doar parerea mea, dar eu as opta pentru laptop.

| AnDyK00L a răspuns:

Salut!
Eu personal as alege un laptop doarece este mult mai folositor(performant) decat o tableta.
Acum, iti poti alege tu ce vrei sa iti cumperi

| wPapy a răspuns:

Laptop ca ma pot juca mt pe ellaughing

| ferdin a răspuns:

Laptop deoarece este mai performant ca tableta

| mihaelairina a răspuns:

Eu as alege laptopul pentru. ca este mai ieftin si mai practic. Dupa cate stiu, tableta e mai mult pentru. a vizualiza imaginile, videoclipurile si pentru. a filma.

| suGus_8787 a răspuns:

Tableta deoarece laptop am. happy

| Adryan_8543 a răspuns:

Un laptop e mai eficiecien il folosesti mereu