| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce ati alege intre samsung i9010 galaxy s si htc desire hd?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Htc!

| CM7YRE a răspuns:

Pentru pret,ia desire, pentru calitate si toate cele, ia-ti galaxy, e mult mai bun.

| UNfriendLY a răspuns:

Galaxy

| RăzvannRăzviii a răspuns:

Samsung Galaxy S este AL 3-LEA TELEFON in TOP 10... Til recomand cu incredere... HTC a cazut dupa ce a acceptat sa ia OS Windows Phone happy

| kate68 a răspuns:

First big grin

| AdeeLinee a răspuns:

Htc desire hd:X

| stefanandrei_1956 a răspuns:

Un coleg are Samsung galaxy s si un coleg desire hd, iar Samsung e plictisitor! Pe HTC macar mai poti baga niste jocuri pe care le gasesti si pe iphone! HTC desire hd!

| Yorazvy a răspuns:

Eu as alege Htc desire HD

| white2 a răspuns:

Htc desire hd

| AliveOne a răspuns:

HTC DESIRE HD e cu mult superior pe langa asta ce zice cel de jos e gresit in 2010 desire hd a luat top 1 si sgs a luat top 2 in best phone pe langa faptul ca HTC are mult mai complexe aplicatile si foarte multe chestii funny in special vremea o sa-ti doresti cand te trezesti sal deblochezi si sa-ti apara soarele pe display (vai cat imi place) funda?

| alexa141 a răspuns:

HTC desire hd