| DiannaDi a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung S20 Fan Edition si IPhone 11 sau IPhone Xs Max?

Răspuns Câştigător
| George12356456 a răspuns:

Salut! Nu știu exact ce procesor are s20 fe, dar dacă are exynos fugi de el, i-ați orice altceva. Recomand p30 pro, dar dacă nu, iPhone 11 clar.

| LPCTSTR a răspuns (pentru George12356456):

S20 FE are Snapdragon 865

| siriusblack98 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Doar varianta 5G are snapdragon care este cu vreo 1500 de lei mai scump. Varianta simpla mentionata de autorul intrebarii are procesor Exynos 990.

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E gratis? pe ăl mai scump!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

S20.

| Sofer a răspuns:

IPhone 11 arata mai fain.

| siriusblack98 a răspuns:

Cat urasc eu Iphone, Samsung este cu mult sub. Iar procesoarele Exynos sunt varza, nici macar la calitatea chinezariei de Kirin de la Huawei nu se ridica. So Iphone 11.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege 11 pro max fiindcă sta foarte ok la capitolul baterie

| h379m3973423 a răspuns:

Bună,
Părerea mea este că iPhone-urile sunt petru domnișoare, deci iPhone.
Eu mi-aș lua S20 FE fără doar și poate datorită experienței de utilizare, chiar dacă iPhone-ul este foarte bun.

| Feitan a răspuns:

Cumperi iphone doar daca vrei sa platesti brandul si iti place sa crezi ca ai gusturi fine in tehnologie. Daca iti cumperi un produs Apple si vrei sa mai cumperi un accesoriu trebuie sa fie tot de la Apple, ceea ce e de **** avand in vedere ca pana si un gunoi de pix pentru tableta/telefon costa 100 euro. Pe scurt daca vrei Apple trebuie sa ai buzunarul pregatit.

| Ștefaniq a răspuns:

S20