| Anniiii a întrebat:

Ce ati alege ?Samsung galaxy s2 sau iphone 4/4s? Tind sa cred ca samsungul este mai avantajos,avand in vedere pretul. De asemenea,iphone'ul nu are conexiune bluethoot(nu stiu daca este neaparat un dezavantaj).
Va rog,argumentati raspunsul happy
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Iphone? pune 10 kg pe el sa vezi daca mai ramene ceva de el si Samsung da cu masina peste el (maxim 3 tone) sa vezi ca nici nu se creapa ecranul (ca are gorila glass)

| Chhrisu a răspuns:

Sincer eu asi alege Samsung deoarece are android si astfel te poti sfatui cu prietenii ce sa iti iei de pe market dar la iphone are decat niste jocuri care majoritatea sunt cu plata, as mai alege Samsung deoarece este mult mai frumos la design decat iphone, si sincer la iphone trebuie sa iti iei o mini cartela SIM care sincer daca ai pierduto... Funda?

| AlexandruAnst a răspuns:

Ca si rezistenta Galaxy s2.
Când vine vorba de design, Apple câştigă întotdeauna, iar iPhone 4S nu face excepţie iar cea mai generoasă memorie internă este oferită tot de iPhone 4S prin versiunea de 64 GB, în timp ce Galaxy S2 se opreşte la 32 GB.
Acum in ceea ce priveste rezistenta nu compari sticla (IPhone ) cu plasticul S2

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandruAnst):

laughing)sa nu facem comparatie intre configuratia hardwarelaughing)
S2 are 1 GB ram si un procesor dual de 1, 2... Iphone ce are?laughing

| Anniiii explică (pentru AlexandruAnst):

Prin urmare, ce ai alege laughing?

| AlexandruAnst a răspuns (pentru Anniiii):

Galaxy S2