| Andra_5616 a întrebat:

Ce ati alege? Samung Corby sau Samsung Star?

19 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Sincer Corby are doar un design aparte. la str s5230 ai durata bateriei pana la 7 zile (versiunea non wifi) si stabilitate in timp deci se intelege

| OnutsaXD a răspuns:

Corby, pentru. ca are touch-ul mai bun, este capacitiv ( star are touch-ul rezistiv, care este inferior celui capacitiv). Este micut, are o forma rotunjita, nu dreptunghiulara, are doua difuzoare : o casca, si un difuzor pentru muzica ( Star are numai unul). Chiar daca star dispune de mai multe facilitati eu as alege corby. happy

| Emena a răspuns:

Samsung 6625
http://www.indoweb.org/......ZoEI2A.jpg
pentru ca cele cu touch li se strica touch`ul si nu mai sunt bune de nimic.crede`ma. stiu :)

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Samsung Corby; x; x; x
Este micut, frumos si usor de utilizat big grin
Mie una asa lege aia poate ai alte preferinte big grin

| Petronela a răspuns:

Samsung Corby

| allleeeee a răspuns:

Samsung Star

| bebitzu a răspuns:

Buna, Corby are o prietena foarte buna de-a mea, si este multumita de el, nu am auzit sa se planga vreodata are un design vesel as putea spune. Cat despre Star, am citit acum cate ceva pe net, unii zic ca nu prea tine bateria, altii ca il recomanda, personal mi se pare un telefon elegant si destul de bun. Depinde ceea ce vrei tu de la un telefon happy

O seara buna!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu aleg Samsung Corbylove strucklove struck
Mi-am luat si eu acum 2 saptamani ca telefonul pe care il aveam s-a stricat si sunt multumita de asta pe cara il am acumlove struck

| BlueEyes a răspuns:

Eu as alege Samsung Star.Corby e "fratele mai mic" al lui Starwinking. Singura diferenta intre ele e camera, la Star e rezolutia mai mare.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Samsung Star

| Anonim21321 a răspuns:

Corby normal...winking

| Username6 a răspuns:

Sincer eu prefer mai mult samsung corbybig grin nu stiu de ce dar mi se pare mai simpaticlaughing mai pentru tineri chiar daca star e mai bun.acum fiecare cu gusturile salehappy

| medeea0 a răspuns:

Corbylove struck e mic si dragut.Cum zice BubbleGumhee hee

| AddaXD a răspuns:

Pai cand a trebuit sa fac alegerea asta am ales Corby, dupa mai putin de o saptamana mi-a fost furat din geanta si cand am ajuns acasa nu il mai aveam, apoi, a doua zi mi-am luat alt Corby dar si Star e dragut.

| ionik_1763 a răspuns:

Samsung starbig grin

| Marynna a răspuns:

Corby, mie nu prea imi plac telefoanele samsung, dar daca e sa aleg intre ele, imi place mai mult corby

| darkeyes a răspuns:

Star normal.
Corby are toata lumea.straight face XEROX.

| anonimee a răspuns:

Samsung Star e super il am si eu:X
dar o prietena de amea sia luat lg gt405 si mi se pare ca este mai bun adica na... da samsung star e ft bun te asigur:*

| Nas a răspuns:

Samsung Star. Samsung Corby are toata lumea...