| Crisstyanos a întrebat:

Ce ati prefera intre ui iphone si Samsung galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| AhileSemiZeu a răspuns:

S3

13 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Galaxy S3.

| NemNUZ a răspuns:

Iphone

suntserios
| suntserios a răspuns:

S3 din cauza Androidului si a faptului ca nu platesc 10 milioane in plus pentru marul desenat pe spate

| ynna93 a răspuns:

Sincer,eu am avut pe mana in decurs de 3 luni urmatoarele smartphone-uri:HTC hd7s,s2 si aifone.

S2:ecran ok, baterie 1 zi, semnal ok;
HTC HD7s:ecran mare,spatios,nu distorsioneaza culorile,baterie vai de ea,semnal relativ ok.
Aifone:baterie varza,dar semnal wifi/retea exceptional,ecran exceptional,relativ ok ca marime,adica simti ca tii un telefon ok in palma,se simte calitatea,nu stiu cum sa ma exprim,dar la orice ora aifone, nu folosesc aplicatii, doar telefon si mesaje, nu o sa regreti daca-l alegi, cheers!

| SkizoMetal a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| gabryelm3 a răspuns:

Samsung.

| Buburuza2222 a răspuns:

S3

| RuxMorgenstern a răspuns:

Eu iti recomand galaxy S3 pentru ca e foarte bun din toate punctele de vedere plus ca toae telefoanele Samsung sunt bune

| Pyron a răspuns:

Iphone, este mai mai mic mai mai accesibil mai bun. Dupa parerea mea iti recomand Iphone

| Pyron a răspuns (pentru Pyron):

Ma refer la Iphone 4S

| Adiina a răspuns:

Dupa design iphone... performanta S3.

| ciochinarubianca23 a răspuns:

Normal ca iphone e frumos face poze frumoase dar iti trebuie neaparat internet se incarca cudat parca prin calculator este foarte sensibil adica cum vrei tu eu am jocuri n-are deloc trebuie sa le descarci in fine mai bine ramai pe telefonul tau care sa-ti placa tie si in primul rand este ca un telefon normal

| Magnetul a răspuns:

Samsung galaxy S3