| TheBoy_4498 a întrebat:

Ce ati prefera iPhone sau Samsung Galaxy? De ce?

12 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Varamea are galaxy si se vaita ca vrea IPhone. Acum depinde si de model. Totusi eu as alege Galaxy.

| maryusmono a răspuns:

As prefera Galaxy ca e mai ieftin... si in plus S3-ul de exemplu este mai bun decat un 4s si mult mai ieftin. Au fost facute foarte multe teste comparative intre cele doua telefoane si de fiecare data samsungul a iesit invigator.

Convinge-te singur http://bit.ly/Z3UZ9L

| charleslouboutin a răspuns:

Depinde care galaxy si care iphone.

| TheBoy_4498 explică (pentru charleslouboutin):

In general, Android sau iOS?

| charleslouboutin a răspuns (pentru TheBoy_4498):

Ca sistem...ios clar. Insa iphone-urile au performante destul de slabe si costa foarte mult..pentru ca asta este politica Apple happy Deci in lipsa de alte alternative, ramane androidul.

| Razvanp69 a răspuns:

Samsung Galaxy S ( oricare in afara de S3 mini). pentru ca : ecran mare, aplicatii mult mai multe, aplicatii gratis la discretie si nu in ultimul rand Androidul, care dupa parerea mea este cel mai bun sistem de operare.

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Eu zic ca iphone uite 2 videouri si le compari tu

http://www.youtube.com/watch?v=vzTRGZaRPpo (Samsung galaxy)

http://www.youtube.com/watch?v=shKOH0trYYA (Iphone)

Amandoua sunt in romana

| yoboss97_5553 a răspuns:

Eu zic ca Android

| LarisaXD a răspuns:

Samsung galaxy de care?big grin si Iphone 5, 4S?thinking detalii.

| patchouli a răspuns:

Iphone pentru ca m-am obisnuit cu el si imi place cum arata

| Bitz a răspuns:

Eu ti-as sugera iphone fiindca este de 1.000.000.000.000 mai performant decat samsungurile si in plus niciodata nu compari un iphone cu un Samsung

| tighilici a răspuns:

IPhone pentru ca este un telefon perfectwinking