| anonim_4396 a întrebat:

Ce au toti cu iphone-urile, toti cred ca Iphone 4 e cel mai tare telefon, dar in lumea asta exista telefoane mai faine decat iphon-urile ex: Samsung Galaxy S II.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In loc sa se gandeasca ca ii umple de bani pe americani vor sa fie famosi cu iphone, in zadar doar in viata nu are rost sa te dai mare. Numai prostii/le fac asa ceva.

4 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Iphone e facut de Apple care era aproape cea mai scumpa companie inainte sa moara steve jobs

| Dina a răspuns:

Poate ca nu sunt cele mai bune si perfecte, dar ca sa nu fie data de exemplu persoana respectiva dintr-un grup de persoane nu are in cotro asa ca este de acord cu ceilalti, ca sa fie in pas cu moda doar.

| kate19 a răspuns:

Am butonat si eu unul la Altex. De atunci m-as intoarce oricd ca sa le butonez pe tioate big grin sunt superbe

| anonim_4396 explică (pentru kate19):

Da stiu au un design uimitor dar totusi au un sistem de operare care este inferior sistemului Android. Totusi recunoaste Samsung Galaxy S II este superior lui Iphone 4 ba chiar si lui Iphone 4S.