| adrew a întrebat:

Ce audio driver mai exista in afara de realtek? nu i-mi cinta boxele, pe cind castile functioneaza perfect, boxele nu sint stricate la alt calculator functioneaza, am verificat, stie cineva in ce poate fi problema?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ce tip de boxe ai?

| adrew explică:

Am sven cu subwoofer 10w si speakere 4x2w, am incercat c-media nu merge sad

| iubitic a răspuns (pentru adrew):

Daca ai rabdare pana mai tarziu, plec putin si la intoarcere, daca esti de acord, putem folosi team viewer, sa incercam sa remediem necazul.In jurul orei 21, e bine?

| adrew explică:

Gata s-a rezolvat, mersi baieti, am reinstlat realteku si am instalat aditional Realtek AC'97 Driver A4.06

| ion933 a răspuns:

Daca itii merg castile n-are cum sa nu iti functoneze boxele imposibil poate tii ra mufa de la boxe

| iubitic a răspuns:

Boxele,nu vor canta niciodata,pentru ca nu stiu,doar vor reda sunete. Daca castile merg,atunci nu e o problema de driver,ci de mufa unde ai bagat tu castile, ia incearca sa bagi boxele acolo, sa vezi ca vor merge. Daca vrei sa mearga si boxele si castile, seteaza placa audio, pe quadrofonic sau 5.1.Bafta1

| SpEed07 a răspuns:

C-media