Întrebare recomandată | croissant a întrebat:

Ce avantaje si dezavantaje are o tableta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Avantajele ar fi ca sunt portabile si rapide, dezavantajele ca nu au aceleasi functii ca un calculator/laptop

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si avantaje cred ca mobilitatea si autonomia sunt cele mai importante...
dezavantaje nu prea gasesc...totusi nu sunt pc-uri mobile(trebuie sa intelegem)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are vreun avantaj in fata unui notebook de ex Acer aspire one care e mai practica mai rapida care duce si windows 7 si la pret rezonabil