| Speranta12 a întrebat:

Ce bonusuri o sa primesc cand instalez Revolut de pe linkul invitatie de la cineva? Sunt si riscuri daca instalez aplicatia din linkul primit?
Si acele bonusuri le mai pot primi, daca eu doar instalez aplicatia, dar nu ii atasez niciun cont bancar pe moment? Sau primesc bonusurile doar dupa ce ii atasez un cont sau dupa ce fac o plata?

Pot sa-mi trimit aplicatia Revolut in Folderul Securizat de la Samsung?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| MagicOneT a răspuns:

Nu exista riscuri daca instalezi aplicatia din link-ul primit, pentru asta este facut. Singurul bonus primit este suma de 50 de lei, atat tu, cat si cel care te-a invitat, dar trebuie sa indeplinesti cateva cerinte pentru asta. Iti faci cont dupa un link de invite, depui o suma minima de 50 de lei, iti comanzi cardul revolut (transportul este gratuit), iar dupa ce iti vine cardul, faci o plata cu el oriunde si, implicit, il activezi. Dupa ce faci acesti pasi, o sa primiti 50 de lei.

In legatura cu contul bancar atasat, nu trebuie, tu ai nevoie doar de o modalitate de a incarca cardul Revolut, spre exemplu, eu il incarc cu un alt card, imi depun cam in fiecare luna o suma anume.

Nu are rost sa bagi aplicatia in folder-ul securizat, are destule mijloace de securitatea si e bine sa primesti notificarile push cand folosesti cardul.

Daca mai ai intrebari... astept.

| Speranta12 explică (pentru MagicOneT):

Multumesc mult!

1 răspuns: