| JusTPauL a întrebat:

Ce boxa protabila ati alege intr-un buget de 800 lei?

4 răspunsuri:
| JusTPauL explică:

In comparatie cu Bose SoundLink Mini II, care in strainatate e doar 190 euro.
Care ar fi mai buna?
Am vazut ca Razer are doua difuzoare de 12W, la Bose nu stiu cat are, dar am ascultat si se aude bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex_Ciotìrnae_1997 a răspuns:

Dude tu vrei sa dai 800 de lei pe o boxa portabila? :))))
http://www.emag.ro/......DK6M87BBM/
Asta e una destul de ok, si e mult mai ieftina, faci cum vrei, dar nu prea merita sa iei o boxa de 800 de lei

| JusTPauL explică (pentru Alex_Ciotìrnae_1997):

Asa boxa am vazut in auchan, nu stiu ce pret are dar are doar 10W.
Eu prima data am vrut sa iau beats audio xl, cea mare cu 4 dif frontale si 1 sub spate. Doar ca se incalzea foarte tare si a fost scoasa de pe piata.
Asa ca urmatoarea ar fi bose, care la dimensiunile ei reduse se aude extrem de bine, iti da senzatia ca stai intr-o camera cu sistem 5.1 sau a boxa mare.
Daca esti mereu in deplasare nu prea ai alte variante, pentru un sunet mai bun.
Am bang&olufsen in laptop, dar boxa o folosesc si la iarba verde, mare, munte, si alte locuri unde ai chef de un mic party happy