| XSmokerxx a întrebat:

Ce brand ati alege dintre Asus si Lenovo(la laptop)?

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Assus.

| gelu1970 a răspuns:

Ai specificat laptop. eu as alege Lenovo in general, insa depinde totusi ce configuratie are laptopul. ma refer la placa, grafica, procesor, etc. daca spuneai desk nu stateam pe ganduri, era Asus.
in laptopuri, eu personal, intre doua cu aceeasi configuratie as alege Lenovo.
bafta, si nu tine cont de sfaturile nimanui. cumpara cel ce crezi tu ca iti doresti.

| express11 a răspuns (pentru gelu1970):

Ai dreptate...si eu am Lenovo, este ok.assus cica ar fi mai bun.din sondaje.dar depinde de configuratie sibani.

| Mihai1810 a răspuns:

Asus. normal Lenovo nu e asa buna, mai au si defecte de fabricatie si in plus Asus e a 2 firma dupa Dell detine si o comunitate a gamerilor.

| OchiiCaprui a răspuns:

Assus, categoric happy

| MirceaDiaconu a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune, dar cu toate astea parca Asus ma atrage mai mult http://bit.ly/1p0ZbEe

| Derp12 a răspuns:

Asus am si eu si e foarte bun, Lenovo e si el, dar mai bun e Asus.