| laptopnews a întrebat:

Ce branduri de laptop-uri preferati si de ce?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Sony Vaio, Toshiba, pentru ca le consider reusite (design, constructie)

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi plac Dell si Compaq. Conteaza foarte mult si raportul calitate -pret. Se poate gasi si de la Benq sau alta firma un laptop bun.

| unicka a răspuns:

Asus e cel mai tare din lume la laptop-uri. uita-te pe google si vezi cate service-uri sunt in tara la fiecare firma in parte de laptop-uri.

| Malvina24 a răspuns:

Scz ca deranjez imi explica si mie cineva ce e un brand? daca vreti! va multumesc!

| al3utzu a răspuns:

Acer pentru calitate si desing.

| Manele Man a răspuns:

De obicei Asus. Mi se par de calitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Dell
am un dell studio happy

| pisycutza a răspuns:

Acer pentru calitate