| eduardpetrolistul a întrebat:

Ce bratara fitness mi-ati recomanda maxim 100 lei,sa fie ok, cu display

4 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Salut, opteaza pentru Xiaomi, daca vrei second hand, opteaza pentru Garmin. Nu ai specificat pentru ce vrei bratara, motiv pentru care nu am dat modelul acestor bratari.

| eduardpetrolistul explică (pentru kta1431k):

Vreau sa iau bratara noua, nu la mana a doua, o bratara fitness cu display sa aiba si ritm cardiac

| Violleta2022 a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

La 100 lei, nu ai ce sa iei nou-nout, ci numai uzate de pe olx sau marketplace-ul de pe FB.

| kta1431k a răspuns:

Xiaomi Mi Band 3.