| Broadband a întrebat:

Ce browser de internet e mai bun?
google sau yahoo?

16 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Alea nu sunt browsere, ci motoare de cautare. Browsere sunt Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome si altele. Google este cel mai folosit din lume si yahoo este pe locul doi. Dupa parerea ma amandoua sunt bune.

| ionut1980 a răspuns:

Niciunul; alea sunt motoare de cautare.Browsere sunt Mozilla, IE, Chrome, Opera, etc.

| chakuza a răspuns:

Google chrome mi se pare cel mai rapid, cu toate ca si mozilla se tine bine.

| Freshh a răspuns:

Google ii mai dun desii nu-i browser ci motor de cautare. Google chrome ii browser!winking

| Freshh a răspuns:

"Bun*",scuzatibig grin,emotiiletongue

| Spoorky a răspuns:

Gogle chrome e cel mau bun

| Skyring a răspuns:

Eu folosesc google chrome, sunt extrem de multumit de el, foarte practic, interfata simpla de tot, nu are asa multe butoane sa te incurce si sa ocupe loc din imagine. recomand chrome happy

| Abandoned3 a răspuns:

@andreiandre, Google doar a ajuns primul! N-a fost chiar primul de la bun inceput!
@maryus, nu exista browser de la Yahoo, ci serviciu de mail, messenger, motor de cautare(care acum e alimentat de Bing-ul de la Microsoft) etc.
In momentul de fata iti recomand oricare dintre ultimile versiuni ale acestor browsere: IE9, Google Chrome 11, Opera 11.10, Firefox 4
Nu exista cel mai bun, decat din anumite puncte de vedere sau in anumite teste sintetice...
Foloseste-l pe care ti se pare mai facil sau pe cel care-ti place tie mai mult in functie de cum arata, cum se misca, etc.

| Marius96 a răspuns:

GOOGLE! cred ca este cel mai bun big grin

| ionutzz2590 a răspuns:

Google de 10 ori mai bun

| andreiandre a răspuns:

Dupa parerea mea este google. poate pentru simplu fapt ca au fost primi

| stunny a răspuns:

Cred ca tu te referi la motoarele de cautare nu la browsere. Parerea mea este ca google. Consider ca este mai eficient si imi gaseste mai multe chestii.

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Google big grin

| Holovatec a răspuns:

In Romania google dar in aplicatii speciale Internet Explorer Browser

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eu am mai multe,dar dintre toate cel mai bun e Yahoo.
Şi când vreau să caut ceva pe net,îmi apare cel mai rapid.
Mie îmi este mai la îndemână Yahoo.
Părerea mea...Tu poţi folosi ce vrei şi ce îţi place, nu trebuie să iei în cont părerea mea, dacă nu eşti de acord cu mine.

| Puffy1721 a răspuns:

Google