| anonim_4396 a întrebat:

Ce browser preferati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala cu vulpita - Mozilla Firefox laughing

36 răspunsuri:
| Ventilator12345 a răspuns:

Internet Explorer.

| InfiresMan a răspuns:

Google Chrome folosesc cel mai des, dar acum sunt pe Firefox

| PaulStefan74 a răspuns:

Google Chrome

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Google Chrome

| Guti14Haz a răspuns:

Opera, il consider cel mai bun la momentul actual.

| AndreiFace a răspuns:

Google chrome si mozilla firefox

| Adiq a răspuns:

Google Chrome sau Firefox. Folosesc mai des in ultimul timp Firefox.

| justanotheruser99 a răspuns:

Chrome.

| KenWooD123 a răspuns:

Google Chrome

| muntelezion a răspuns:

Tor Browser.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Maxthon, pentru ca cine stie, cunoaste. Pe linga el mai folosesc Opera pentru feedreader, chit ca are si Maxthon. Ca solutii de avarie sau pentru schimbat atmosfera mai am si Comodo Dragon, Avant, foarte rar mai ma dau si cu Firefox.

| wazza a răspuns:

G chrome

| tpuuser999 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

"Cine stie, cunoaste", adica preferi un browser care iti trimite datele de supraveghere in China, in locul browserelor care le trimit in alta parte? happy

| LinxCont a răspuns:

Firefox.

| alecsi a răspuns:

Eu cred ca Google Chrome si Opera va recomand la toti!

| Nezokila a răspuns:

Salut, cel mai bun browser pe care il folosesc eu de 2 ani, este Baidu Browser, se downlaodeaza impreuna cu programul Baidu Faster PC, in el are si de curatare memoria RAM, procesor, temperatura acestora, ativirus si multe altele.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru tpuuser999):

Mi se rupe unde trimite datele. Nu e ca si cum as avea ceva de ascuns. Important e ca are integrate niste unelte extrem de utile pentru ce fac eu, restul e paranoia fara rost. Daca vreau securitate si confidentialitate, imi iau frumos un Mac Mini si ma dau pe net cu VPN Unlimited (da, stiu, nu e moca, e pe bani - am licenta pe viata).

| tpuuser999 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Clar!

| tpuuser999 a răspuns:

Nu este tocmai browserul meu preferat, dar Vivaldi mi-a lasat o impresie placuta. E bazat pe Chrome.

| limbricu a răspuns:

Mozila

| jonelx6 a răspuns:

Folosesc chrome in special pentru addons, dar pentru viteza si performanta, mai bine folosesc Microsoft edge (win 10).

| Mihai1810 a răspuns:

Chrome

| darrio2007 a răspuns:

Chrome.

| Ciprian964335345 a răspuns:

Mozilla Firefox

| anonimg a răspuns:

Mozilla.

| suntsuper a răspuns:

Opera

| untu a răspuns:

Windows Internet Explorer, in caz de nefunctionare trec la Google Chrome!

Răspuns utilizator avertizat
| TheBoy93 a răspuns:

Opera

| Sandu_Razvan_1995 a răspuns:

Google chrome