| Criste_Antonio_2002 a întrebat:

Ce camera este buna pentru filmat vlog pana in 500 lei si ce program imi recomandati? Pls, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programe pentru editat sunt destule... filmora (este foarte simplu si usor de folosit) Adobe affter effects (mult mai complex) iar la 500 de lei nu ai ce camera sa iti cumperi... doar sh poate gasesti, pe eMAG preturile unei camere sunt de la 700 de lei in sus. trebuie sa te uiti sa aiba sensibilitate mare la lumina, stabilitate buna (sa reduca din tremurul imaginii) si sa ii tina ceva bateria. important e sa fie hd sau full hd, dar nu am mai vazut camere care nu sunt full hd in ziua de azi. pretul unei camere mai calumea trece de 1000 de lei, poti incerca la sh, funda?

2 răspunsuri:
| Cannibal a răspuns:

Cea mai ieftina camera e la 9 milioane Sony HDR-CX240E.
Si nu ti-o recomand pentru vlog.

| noneofmybussines2 a răspuns:

Cu 500 de lei nu pot sa iti recomand nimic. De la 1000 de lei in sus.