| Anonomul11 a întrebat:

Ce camera foto in recomandati cu pretul de 1500-2000 lei... o vreau pentru poze mai mult si pentru video mai putin... Si daca necesita si obiectiv ce recomandati? Ofer funda! Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce model doresti (vezi eMAG) dar fa-ti un bine si ia Nikon - nu dai gres

| Anonomul11 explică (pentru sierra1):

Pai ce model recomanzi? Ca stiu ca sunt dslr-uri si mai multe din astea dar nu cunosc. ce recomanzi?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonomul11):

Cautare eMAG dslr maxim 2000. Iti de 3. Alegi. Iti las placerea sa le admiri. Bafta