| thepurge9005 a întrebat:

Ce casti de gaming cu microfon bun si cu sunet decent mi-ati recomanda sub 200 lei?

2 răspunsuri:
| mariusdaniel112 a răspuns:

Turtle beach sau trust. Mergi la un magazin altex, au preturi ok.

| RaduWhovian a răspuns:

Trust sunt cele mai bune! Eu folosesc castile astea (am pus link) si sunt multumit de ele, in ciuda faptului ca nu ma simt confortabil cu casti prea mari si nu le folosesc prea mult!
https://altex.ro/casti-gaming-marvo-hg8902-usb-negru/cpd/CASMRVHG8902/