| Celodrix a întrebat:

Ce căști fără fir (wifi) pentru pc, cam până în 60 lei, îmi recomandați și vă rog să spuneți și de ce ar fi bună recomandarea dumneavoastră.

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Parerea mea este ca momentan, inca, nu s-a adeverit ca calitatea muzicii este mai buna decat, ceea de pe fir.
Si intr-adevar, cam au dreptate, pentru ca pur si simplu, am incercat de exemplu boxa portabila, sau chiar si casti cu wifi sau BT, insa nu se compara cu muzica redata pe fir.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti/filtre/conectivitate-conectare-wireless-da/
http://www.pcgarage.ro/casti/filtre/conectivitate-conectare-bluetooth-da/
Cele cu rating-uri mai multe si rating de 5 stele sunt mult mai fiabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai ieftine de genul sunt 100 lei
Mi-am luat acum un an unele de 150 lei si dupa 2 saptamani s-a rupt mufa de alimentare si am dat sa vad ce spuneau ceilalti pe acolo si mai multi au patit chestia asta
Nu-ti recomand sa cumperi unele de 100 lei
Eu acum unele de 250 lei si sunt ok. le am de mai mult de jumatate de an
Nu stiu cum ti-a venit ideea ca ai putea sa gasesti casti fara fir asa ieftine

| Celodrix explică (pentru anonim_4396):

Mi-a venit ideea să întreb aici deoarece am văzut aceste căşti : http://allview.ro/......y-885.html cu 10 lei mai mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celodrix):

Alea daca le iei sa nu te astepti sa te tina 2 luni
Autonomia bateriei e doar de 3 ore, la ale mele tine 12 si tot imi pare putin
Si vezi numele firmei? Allview e cea mai naspa firma, aduc chestii din China si pun brandul lor