| Otto2014 a întrebat:

Ce casti in ear imi recomandati pana in 60 lei? Sa nu fie prea fragile firele, de preferat Sony.

Răspuns Câştigător
| DemBow a răspuns:

Http://www.altex.ro/casti-intraauriculare-ecko-unltd-zone-eku-zne-bk-negru
De-astea am si eu si sunt nemaipomenite. Au bass foarte puternic, se aude foarte tare si clar la ele.

| Otto2014 explică (pentru DemBow):

Firele cum sunt?

| Otto2014 explică (pentru DemBow):

Merg la pc? Observ ca nu, eu le-as folosi si la pc.

| Otto2014 explică (pentru DemBow):

Multumesc! Le cumpar.

6 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Eu am astea Casti audio In-ear Sony MDREX15LPB, is foarte bune le am de 1 an si. firu este foarte rezistent pare suptire si slab, dar atata am tras de fire dar nu s-a rupt nu sa intrerupt. si se aud foarte bine bassul se aude super!

| Otto2014 explică (pentru hoLigan):

Le-am avut pana acum 1 luna, da se auzeau bine, dar na...

| DemBow a răspuns:

Au fir plat ca sa nu se incalceasca. Mie imi merg si la pc.