| Robeeert1 a întrebat:

Ce căști over the ear bleutooth îmi recomandați? Vreau over the ear deoarece am înțeles că sunt cele mai bune antifonice. Prețul aș vrea să fie maxim 300 de lei. Dacă știți și alte tipuri de căști care antifoneaza bine vă rog să-mi spuneți.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Recoman. Eu am din astea si sunt foarte bune. http://bit.ly/2BEkmbg
Au si bluetooth si fir cu Jack. Le am de peste 2 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există la banii care îi ai tu, sunt căsti pe Emag dar costă intre 350 si 500 lei deci daca vrei ceva de calitate baga bani, daca te zgîrcesti gasesti nisate jafuri care te tin o saptamana.