Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce casti pana in 500 ron cu bass puternic imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Astea se aud fantastic! http://www.pcgarage.ro/casti/sennheiser/ie-60/

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Http://www.amazon.co.uk/......p_return_2 ie=UTF8&n=560798&s=electronics

Trimit si in Romania, ai garantie internationala PE VIATA (Koss sint singurii care ofera asa ceva la casti). Eu am un model mult mai ieftin (Koss Porta Pro) si se aud mai bine decit casti la 4-500 RON (pe mine m-au ajuns vreo 130-140 cu tot cu transport, de pe amazon, pe la noi se gaseau in jur de 190-200 RON).
Cum nu am vazut datele astea pe Amazon, uite aici -
Frequency Response 10-25,000 Hz
Impedance 250 ohms
Sensitivity 98 dB SPL
Cord Coiled, Single Entry, 8ft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nişte căşti până în 500 cu bass puternic.