| Andreea0612 a întrebat:

Ce casti stiti ca sunt de calitate? Ma refer mai mult la sunet.

7 răspunsuri:
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Sennheiser HD 202 II cele mai bune casti audio dupa raportul calitate/pret. Acestea sunt de tip over-ear, au o frecventa de raspuns egala cu 18 – 18000 Hz, impedanta de 32 Ohm, sensibilitate de 115 dB si un fir cu lungimea de 3 metri. Pentru multa lume indicatorii de mai sus nu reprezinta mare lucru si sa stiti ca ele chiar nu au mare insemnatate. Este mult mai important faptul ca Sennheiser HD 202 II produc un sunet de o calitate aproape perfecta, si spre deosebire de alte casti, cu trecerea timpului acest nivel nu se reduce. Castile chiar si peste cativa ani reproduc sunetele la fel de curat, iar purtarea lor nu provoaca disconfort.

| FuriaGogoasei a răspuns (pentru Jaegerjaquezz):

Subscriu.

| August99 a răspuns:

Eu recomand Sony, sunt foarte bune

| CPAElites a răspuns:

Depinde de buget...

| FuriaGogoasei a răspuns:

Daca vrei in-ear iti recomand Sony, le gasesti la Emag sau la Carrefour, pret pana in 70lei.

| Adry05 a răspuns:

Sony, am eu si sunt foarte multumita.

| RAY a răspuns:

Sony