| Nostradamu5 a întrebat:

Ce casti sunt bune pentru a asculta muzica gen hip-hop sau rap undeva intre 200 si 250 de lei.Si calitatea sunetului sa fie buna

4 răspunsuri:
| eduardo122 a răspuns:

Te referi la casti mici? In-ear sau mari on ear? Am avut si experimentat multe, ti-as recomanda ceva Sony, pioneer, jvc, jbl. Astea au si duritatea mai mare, nu se strica dupa 2 saptamani si se aud destul de bine.Ti-as recomanda sa nu iei in considerare skullcandy, unele se strica repede...

| Nostradamu5 explică (pentru eduardo122):

Ma gandeam la ceva on ear

| eduardo122 a răspuns (pentru RAY):

Da,presupun ca sunt bune, oricum ai garantie minim 6 luni sigur deci daca se strica ceva ti le inlocuiesc sau repara in14 zile maxim