| MooN204 a întrebat:

Ce componente de PC imi recomandati pana in 800-1000 lei, preferabil ceva de gaming mai vechi dar sa tina

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cam putin. O placa veche de gaming te duce la 300-400 de lei... Un kit de placa de baza + procesor poate sa duca si ala la 500-600 lei... si deja depasesti bugetul.

| Ruski a răspuns:

In bugetul tau de abia realizezi un sistem desktop cat de cat, iar tu vrei un sistem de gaming?!
Strange macar 2.500 lei, si revino. happy

| stefan0075 a răspuns:

Salut Alexandru_Voinea_Andrei_1994, depinde de unde esti, eu iti recomand sa intri pe olx si sa iti cauti acolo, gasesti tot ce ai neveoie si la un super pret. sper ca ti-am fost de ajutor, vreau funda.

| MooN204 explică (pentru stefan0075):

Bucuresti si am intrat dar nu prea sunst sigur.