| anonim_4396 a întrebat:

Ce componente i-ar trebui unui laptip astfel încât să ruleze cs go în minim 100 fps, chiar si pe low.
Laptop-ul ăsta ar rula ok cs go-ul?
http://m.emag.ro/......DY0PN2BBM/

Cam cât ar costa un laptop care rulează cs go in 100+ fps?
Stiu că un pc e de 10 ori mai bun dar eu nu ma joc gta v, gta iv, astea... Un cs go ceva la relaxare pe servere surf, hns...

4 răspunsuri:
| Safjkadeee a răspuns:

Laptopul asta e numa bun pentru cs daca atat iti incape in buget. Pe el o sa iti mearga in minim 120

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Safjkadeee):

Am 3.000 de lei, am pus un laptop random să știu dacă merge bine, cand imi cumpăr imi iau unul mai bun dar sa știu ce mă așteaptă laughing

| anonim_4396 explică (pentru SkandallKamataru):

Poti sa te uiti la asta, cu i7 quad nativ, 8gb ram, 1tb hdd, gtx 950 4gb, + reducere
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2316402/?use_voucher=C6R5CBBP

| SkandallKamataru a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai dacă are free dos ce fac?
De unde i-au windows pentru el?
Vine cu tot cu cd cu Windows sau?