| AlexTroll a întrebat:

Ce cooler pentru laptopul Dell n5110 imi recomandati? pana in 100 de lei, laptopul are lungimea de 38 cm.
funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Spune diagonala laptop-ului; probabil e de 15.6".
Eu iti recomand sa faci un efort pana la cooler-ul asta: http://bit.ly/GBiGbI
Raceste destul de bine si nu vei avea probleme cu temperaturile.

| AlexTroll explică (pentru IulianP):

Da e de 15, 6", cred ca o sa-l cumpar pe asta, si l-am gasit pe dc shop cu 90 de lei.mersi pentru sfat

2 răspunsuri:
| boris6288 a răspuns:

Greu de gasit la 100 lei poti incerca la domo altex eMAG pe siturile lor