| SDavidS a întrebat:

Ce credeti care e mai bun Samsung Galaxy S II/Note?

4 răspunsuri:
| bulzz a răspuns:

S2 a fost desemnat telefonul anului 2011!
m-am jucat pe el destul de mult si merita banii, dar eu astept in 3 mai lansare s3:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu optez pentru Samsung Galaxy Note.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Note e mai bun da e prea mare prefer s2-ul.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Note este mai bun, DAR se blochează mult (dacă îl folosești destul, prin asta spun ca folosești mult internet, etc). Nu iți recomand nici unul, aș prefera un Galaxy Ace, care, din experiență proprie, îți spun că nu ai avea nici o problemă cu el. Iar dacă ai buget pentru un LG 4X HD sau HTC One X, atunci, mai așteaptă 1-2 luni, și vei avea în mană cel mai bun telefon din lume cu 4 procesoare big grin Succes