| Anghelescu_Andreea_1994 a întrebat:

Ce credeti despre Allview? E o firma buna de telefoane? Vreau sa imi i-au un Allview V1 Viper e sau ce ziceti de P5 Symbol? Sau un Samsung?
PS. Imo place sa fotografiez

Răspuns Câştigător
| InspiratieDIY a răspuns:

Daca iti place sa fotografiezi, un Samsung sau un Sony este de preferat. Allview au camere bune dar nu extraordinare, mult zgomot pe imagine, culorile nu prea aprinse etc. Acum daca vorbim de x2 soul sau cel mai puternic telefon al lor, poate ca au si imbunatatit camera, dar tot nu se va compara cu camera unui Samsung s5, S4, S3 sau Sony. Daca iti iei un telefon de 500 lei, de 500 lei iti va face poze indiferent de la ce marca de telefoane cumperi.

Mult noroc in alegerea ta!

3 răspunsuri:
| andreirobert15 a răspuns:

Pentru poze la bani astia este doar Samsung galaxy s2 plus sau si mai bun daca vrei sa dai mai multi bani este Samsung galaxy s3!
nici nu se compara Allview cu Samsung!

| G4by97 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti iei Allview am vrut si eu sa imi iau si mi, a spus ca se gasesc piese greu pentru el daca e sa se intample ceva trebuie sa le iei pe comanda de la Brasov

| Lory98Loredana a răspuns:

Buna. eu am Allview a5 smiley cam de vreo 6 luni si sunt foarte multumita de el