| axu1234 a întrebat:

Ce credeti despre iphone 4

Răspuns Câştigător
| kristy a răspuns:

Dupa parerea mea este cel mai tare gadget de pe piata, dar insa nu cel mai bun!(dupa mine Samsung galaxy 2 este mult mai stilat, are ecran mai mare si multe altele dar desigur are si dezavantaje fata de iphone-procesorul mai mic daca nu ma insel)

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu am avut dar am auzit ca este un telefon cool.
succes!

| xItsMe a răspuns:

E un telefon performant si sofisticat... Dar se pot descarca foarte multe aplicatii pe el, deci e si el folositor la ceva laughing. Pacat ca nu au inventat astia de la Apple aplicatie sa mearga flash'u straight face.

| axu1234 explică:

Multumesc pentru raspunsuri