| LuLu_Dăă_1998 a întrebat:

Ce credeti despre tableta serioux GoTab S700? Merita sa o cumperi pentru pretul iei iefitin? http://www.cel.ro/tablete/tableta-serioux-gotab-s700-4gb -android-4.0-l/

4 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Dupa cum vad tableta aceasta este buna cat de cat. Dar sa nu te gandesti sa faci poze cu ea fiindca camera aceea este pusa de forma (e foarte slaba)

| IQBoxGeek a răspuns:

Cel.ro sunt amuzanti ca au trecut 512Gb memorie RAM la o tableta de 299 ron:)). O sa iti faci treaba cu ea daca nu ai cerinte mari, adica pentru net acasa sau ceva joculete o sa mearga decent, insa nu stiu ce fiabilitate o sa aiba in timp. uite un review aici http://nasul.net/serioux-gotab-s700-7/. Succes cu ce vei alege.

| LuLu_Dăă_1998 explică (pentru IQBoxGeek):

Intresant raspunsul tau! Mai astept si din cate vad tableta este foarte convenabila pentru cei care nu sunt pretentiosi. Multumesc!

| IQBoxGeek a răspuns:

Uite ca pe pagina de produs de pe cel.ro a comentat cineva care s-a folosit de tableta si pare multumit. Intereseaza-te de conditiile de garantie ca sa nu ai neplaceri mai tarziu. Iesi foarte ieftin si poate o sa fie ok si la fiabilitate. Succes!