| Usernaam16 a întrebat:

Ce culoare e mai frumoasa la iphone 11 PRO MAX (gold,alb, negru, verde)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi culoare ca husa pe care intentionezi sa i-o pui, cel mai probabil negru.

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Stii ca unii ar da orice sa aiba sanatate si viata usoara sau sa mai traiasca o luna si noi ceilalti ne impiedicam de culoarea unui telefon pe care il folosim ca motiv de fala?
Probabil nu ai inteles nimic, dar viata nu e despre cat de scump e telefonul sau cat de tare e masina! Ce faci tu cu iphone 11 pro max telefon de aproximativ 1300 euro? Chiar as vrea sa stiu si eu... Banuiesc ca esti un pustan necopt.