| OptimusPrimeTFP a întrebat:

Ce defecte are Orange hiro?

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu exista telefon defect ci doar telefoane limtiate din diferite motive hardware sau software. pentru defecte hardware exista service.

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Din review-urile ce se gasesc pe internet telefonul nu prea are defecte.

Este un best buy la pretul si performata lui.

O zi buna.

| Iakab_Paul_1998 a răspuns:

Pe toata lumea care o cunosc are aceleasi probleme cu acest telefon, problema fiind ca de la o vreme incepe sa umble singure cine mai are aceasta problema?

| Andrei_Mihai_1989 a răspuns:

Am Orange hiro de o luna si imi face figuri tach.mam dus la servisuri si mi-a zis ca ma costa 400 de lei sal schimb dar nu merita si k a mai fost cineva cu aceiasi problema.dar mai are cineva de 2 luni si merge perfect.depinde de noroc.Mai are cineva problema asta?

| Iakab_Paul_1998 a răspuns (pentru Andrei_Mihai_1989):

Si eu am aceeasi problema. tie a inceput sa iti umble singur?