| anonim_4396 a întrebat:

Ce e Omegle? E de încredere? Și chiar banează peste 700 de ore?

16 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu recomand, decat daca nu ai niciun prieten happy.

| gabicoo a răspuns:

Dacă vrei să cunoști dezaxați acolo e locul potrivit!
laughing

| Speranta12 a răspuns (pentru gabicoo):

Si pe TPU ii intalnestiwinking

| Yurisa a răspuns:

E un site in care vorbesti prin text sau video cu altii care intra la momentul respectiv. Eu mi-am facut vreo 3 prieteni pe acolo, dar sunt multi dezacati care il confunda cu chsturbate laughing

| Yurisa a răspuns (pentru Yurisa):

Dezaxati* chaturbate* Urasc sa folosesc TPU de pe telefon, jur laughing

| Justme1997 a răspuns:

Omeagle e un site de vorbit cu 99% bărbați excitati, cam atat

| TristanTzara a răspuns (pentru Justme1997):

F sau m? laughing

| anonim_4396 explică (pentru TristanTzara):

Ce e f sau m?

| TristanTzara a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai pot zice și "f sau b?" adică te întreabă dacă ești fată/female sau băiat/male. Pentru că băieții vir să vorbească doar cu fete; cred că agață ceva.

| 1231242 a răspuns (pentru TristanTzara):

Prietenii știu de cehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E plin de obsedați. Eu ca bărbat și nu odată am găsit bărbați care își frecau oare C-ul sau femei cu pasarica la vedere. Nu prea merită timpul pierdut.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut panarame cu eurotunelu la vedere pe omegle?

| Speranta12 a răspuns:

Presimt ca intrebarea asta va intra in trending.

| 1231242 a răspuns:

1. O prostie
2. Nu
3. Da

| TristanTzara a răspuns:

E un site pe care vorbești cu străini, video sau doar în scris.

| SnoopyRoCR a răspuns:

Un site de comunicare cu alti oameni. Te plictisesti? Intra pe Omegle. Ai chef sa vorbesti cu cineva? Intra pe Omegle. De incredere, nu sunt 100% sigur de asta, inca poti depista ip-ul oamenilor (mai mult sau mai putin). Iar de chestia aia cu banul de 700 ore, nu stiu nu am primit niciodata, stiu ca un prieten a luat ban de 1 an dintr-un motiv foarte absurd.