| Maa_Andu_1990 a întrebat:

Ce e părere aveți despre laptopul Apple MacBook (dar despre ecranul de 13.3 )? Ce ați alege dintre MacBook-ul precizat mai sus și HP ProBook 6555B?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Produsele Apple sunt bune. dezavantajul e ca sunt foarte individualisti. aplicatii, programe, orice vei avea nevoie o sa trebuiasca sa fie fabricate pentru sistemul lor operativ, si o sa trebuiasca sa platesti cam 90% din toate acestea.
HP sunt destul de fiabile, folosesc Microsoft, si in ceea ce ma priveste, eu as alege acesta ultimul.gasesti cu usurinta programe, si daca nu ma insel, e ceva diferenta de pret intre un mac si un HP.
tu alege cel ce iti face iluzie.